Aparat canon 40D + aksesore

Shitet nga: Gjergji 01 Tet 10:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

70 000 LEK   80 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Fotoaparate
Aparat canon 40D i perdorur (ne gjendje shume te mire estetike dhe funksionale) i shoqeruar me aksesoret e meposhtem.


Karikues baterie, cante tamrac Cyberpack 6, lente canon 28-135, lente Sigma 18-50, flesh canon speedlite 580ex ii, Stativ Velbon vel-flo 9 PH-368, kit per pastrimin e lenteve. * Falas me aparatin videokamer Sony Handycam DCR-DVD305
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim