Aparat Nikon D70 dhe Lentet

Shitet nga: KLAUS 11 Gsh 15:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Fotoaparate
Kam per te shitur aparatin professional Nikon D70 ne gjendje prefekte "MADE IN TAILAND"
LENTEN -Tamron Zoom Lens 200-400mm AF LD 1:5.6 "MADE IN JAPAN"
LENTEN -Nikon AF-S DX VR 55-200mm f/4-5.6G Nikkor 55 200 mm VR "MADE IN FRANCE"
BLIC -Nikon SB600 Flash Speedlight SB-600
me kete cmim qe kam vendos un kushton vetem flash
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim