Aparat NIKON D90+LENTE AF55mm+FLASHYN-568EX-540eu

Shitet nga: flor 17 Nën 16:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

540 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Fotoaparate
Shitet Aparat fotografik profesional DSLR i perdorur shume pak dhe ne gjendje shume te mire NIKON D90 +LENTE AF55mm+FLASH YN-568EX -540 EUR

Specifikimet e detajuara i gjeni ne
http://www.dpreview.com/reviews/nikond90

Tel. : 068 26 77 971
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim