1 kamer JVC dhe 1 aparat fotografik semi-profesi..

Shitet nga: visi 15 Tet 11:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

150 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Fotoaparate
Kamera JVC shume Pak e perdorur me Te gjth aksesoret e vet dhe canten perkatese Te veten dhe 1 aparat fotografik semi-professional Po shume Pak I perdorur...I shes per arsye ekonomike sepse jam student ...OFERTE ME E MIRE E MOMENTIT !!!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim