Kodak Retina IIIC

Shitet nga: Erdigen 20 Sht 17:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Fotoaparate
Aparat fotografik Viti i prodhimit 1957 - 1960 Ne gjendje shume te mire funksionale edhe ne kete moment.
Shpresojme qe ndonje koleksionues do dije ta vlersoje rendesine dhe vleren reale te ketij aparati.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim