Zhbllokime Factory Unlock per iPhone

Shitet nga: Factory Unlock 04 Krr 08:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Zhbllokime (Factory Unlock dhe me Cip), Formatime dhe Jailbreak per iPhone (3G, 3GS, 4, 4S, 5, 5C, 5S).
Formatime, Jailbreak edhe per iPad dhe iPod.
Hap iPhone, iPad, iPod me icloud vetem se nuk i punon karta, mund te perdoret per programe per te hyre ne internet.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim