SERVICE AGENT IT

Shitet nga: ADMIR-AL 15 Krr 12:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Servis ADMIR-AL ofron sherbime te ndryshme per kompjuter,laptop,tablet dhe telefona .
Formatime,instalime programesh ,pastrime pc etj.Ofrojem hapjen e adresave te ndryshme
per telefona per icloud,app store ,play store me nje fjale cdo gje qe keni problemi me kompjurin,laptopin ,tabletin apo telefonin tuaj ne ju vijme ne ndihme.
OFROME SHERBIME NE SHTEPI,ZYRA ,DYQANE NE CDO LOJJ VENDI KU NDODHENI
BRENDA TIRANES ..Cmimet me te lira te mundeshme ... Ju Faleminderit
Na kontaktoni :

Tel: 0685276555

Mund te kontaktoni ne viber ose whatsapp

Email: admir_2008@hotmail.com

Facebook : https://www.facebook.com/pages/Admir-AL-Ndihme-per-PC-/114948971900410?ref=hl
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim