Formatim kompjuterash

Shitet nga: Info Service 05 Sht 17:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 000 LEK

Komuna: Tiranë
Ofrohet sherbim formatimi kompjuterash
kompjuterash.

Formatim PC, Laptops:

> Windows 8 + Microsoft Office 2013 + Antivirus

> Windows 7 + Microsoft Office 2013 + Antivirus

Bashke me formatimin vjen edhe instalimi i paketes Microsoft OFFICE 2013 dhe antivirus

Cmimi: 1000 Leke te reja (eshte me lire se sa te tjeret ;) )
Cel: 0696369719
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim