Kufije

Shitet nga: Kufije 07 Dhj 14:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Tiranë
Keto kifije nuk vrehen fare futen ne mbrendesi te veshit dhe nuk vrehen fare , e kan magnetin e vet me te cilin e nxerr nga veshi , kan edhe mikrofonin ku me te cilin flet dhe i merr pergjigjejet .Kjo pjes lidhet me celuar dhe celulari mbetet ne gjep.Une jam nga Kosova mund te na kontaktoni ne telefon ose ne imell.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim