Kase mbrojtese alumini Ferrari per iPhone 5 dhe 5S

Shitet nga: Mobile Zone 06 Pri 20:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

500 LEK

Komuna: Tiranë
Kase mbrojtese alumini Ferrari me firmen e MIchael Schumacher per iPhone 5 dhe 5S.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim