Kapak i 4s Origjinale

Shitet nga: iphone 4s 18 Dhj 20:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

20 LEK

Komuna: Tiranë
Shes Kapakun e mbrapem te iphone 4S.kapaku eshte Origjinal dhe ne gjendje sh te mire e shes per arsye mos perdorimi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim