IPHONE 4 SHITET PER PJES

Shitet nga: visi 16 Qer 18:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

38 EUR

Komuna: Tiranë
IPHONE SHITET PER PJES SEpSE ESHTE BLLOKUAR DHE KERKON ADRES ICLAUD, EKRANIN E KA TE KRISUR POR PUNON, ESHT SHUM PAK I PERDORUR, 0682005666
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim