EKRAN PER IPHONE 6PLUS I BARDH

Shitet nga: ergi 25 Nën 15:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Tiranë
KA QEN TELEFON ME ICLOUD DHE ESHT SHITUR PER PJES EKRANI ESHT NE SUPER GJENDJE CMIMI I DISKUTUSHEM
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim