Dimmi produkte italjane

Shitet nga: arjon 21 Nën 12:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

30 LEK

Komuna: Tiranë
produkte italiane me keto mund te ndegjoni muzik dhe mund ti vendosni karte memorje ku brenda ka muzik ose materiale te tjera jane afersisht jane 5 cope nje shitet 30 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim