Windows 7 ultimate x32-x64

Shitet nga: flori 05 Sht 16:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 000 LEK

Komuna: Tiranë
disk formatimi per pc edhe laptop
disku permban licencen dhe eshte i vlefshem per cfaredolloj
pc edhe laptopi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim