Ubiquiti Nanostation, Mikrotik, Resivera

Shitet nga: Techcom 06 Dhj 21:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Bejme servisimin e te gjitha pajisjeve wireless Ubiquiti (nanostation, airgrid...), Mikrotik... si dhe servisimin e resiverave, llaptopave me cmime te volitshme.

Techcom
Rr. Nena Tereze (perballe Xhamise)
Fushe Kosove
Kosove

+381 38 535 536
+377 44 999 965
+386 49 169 999

TAGS:
Kompjuter, llaptop, rocket m5, loco, resiver, servis, laptop, internet
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim