Tirane, shes Laptop HDD Laptopi 15 Euro

Shitet nga: EliteStore 17 Sht 09:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Tiranë
Tirane,Shes HDD Laptopi te kapaciteteve te kapaciteteve te ndryshme.
HDD jane ne gjendje shume te mire dhe shiten me Garanci.

Cmimi fillon nga 15 euCel. : 0692999998
email:elite.store@hotmail.com
Adresa:Komuna e Parisit ,Prane Kristal Center
http://www.panoramio.com/photo/16259771
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim