Te rejat e fundit te teknologjis

Shitet nga: Tē fīksûår päs tékñølógjïs 28 Nën 21:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Tē fīksûår päs tékñølógjïs (facebook page)
Te rejat e fundit te teknologjise dhe informacione mbi teknologjin dhe histori teknologjie
Shiheni dhe binduni dhe vete (mos harroni t`i beni like)
https://www.facebook.com/tefiksuarpasteknologjis
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim