Tastier dhe bateri per LENOVO B570e

Shitet nga: erion 21 Krr 19:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
shiten Tastier dhe bateri per LENOVO B570e 50 euro

pjeset jan ne gjendje shum te mire si te reja.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim