Shperndarje interneti 4 mb/s 3 mb/s etj

Shitet nga: blerim 10 Sht 14:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
shperndajme internet me cmime me te mria ne treg me zonen e kamzes pa limit
cmimet 3 mb/s 1500 leke ne muaj 4mb/s 2000 leke shperndajme internet dhe per salla inerneti dhe per familjare
kushtet e kontrates jane kto
paguani 6 muaj parapagim dhe per 6 muaj perdorni internetin pa asnje tarife shtese dhe pas 6 muajsh nga vendosja e interntit beni pagesen mujore ne baze te internetit qe kerkoni
per 4 mega /s tarifa eshte 12000 lek per 3 mega/s 9000 leke per me shume informacion kontaktoni ne nr e telefonit 0688276888
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim