Shitet Printer:KODAK ESP 9 i ri.I diskutueshem.

Shitet nga: tani 10 Pri 23:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
SHITET: Printer KODAK ESP 9 i ri me te gjitha funksionet,printer,fotokopje,skaner,wireles,usb,micro sd,i pershtatshem per zyra dhe shtepi, per me shume informacion klikoni;

http://www.amazon.com/Kodak-ESP-9-All-in-One-Printer/dp/B001O82IGG

kontakt:0699207944
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim