Router mikrotik 750GL dhe Antene Wireless SXT 5 ..

Shitet nga: Adrian 06 Dhj 14:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 000 LEK

Komuna: Tiranë
Shes router mirkotik 750GL si dhe antene wireless Wifi SXT 5 GHz shume pak te perdorura

7000 lek te reja te dyja sebashku (shiko link)

https://www.google.al/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&cad=rja&uact=8&ved=0CAcQjRw&url=http%3A%2F%2Fwww.ispsupplies.com%2FMikroTik-RouterBOARD-750GL.html&ei=CPqCVNmHIIK7PZeTgYgF&bvm=bv.80642063,d.ZWU&psig=AFQjCNGjV2zyV9n1Q3ZvLTN2qMsHuvtB1w&ust=1417956230614475

https://www.google.al/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&cad=rja&uact=8&ved=0CAcQjRw&url=https%3A%2F%2Fwww.aerial.net%2Fshop%2Fproduct_info.php%3Fproducts_id%3D1220&ei=QPmCVJn2HM3KOYyqgLgC&bvm=bv.80642063,d.ZWU&psig=AFQjCNFo3jmQ7Lg3grIRRspze6zXXtgH8g&ust=1417956584068845
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim