Ram ekran dhe bateri per laptop

Shitet nga: Tirane 19 Maj 20:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
4 GB ram DDR3 2x2GB 30 Euro

Ekran 15.6 glossy me llampe i vecante 60 Euro


Batery per laptop sony 25 euro

Shikoni fotot
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim