Ram Kingston 1Gb DDR (DDR1) 400Mhz per desktop

Shitet nga: Gridi84 30 Maj 12:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 LEK

Komuna: Tiranë
Shes modul Ram Kingston 1Gb DDR (DDR1) 400Mhz Non-Ecc CL3 per desktop.

I testuar dhe ne gjendje perfekte pune

Cmimi : 2.500 Leke te reja


Kontakte :

E-mail : gridi_zeneli@yahoo.com

Cel : 069 29 655 18 (Vodafone Club)
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim