Ram 4Gb (2x2Gb) ddr3 1660Mhz kingston hyper X gr..

Shitet nga: gimi 27 Sht 11:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Tiranë
Ram ddr3 per Pc me frekuence 1660mhz 2 cope nga 2gb ne gjendje shum te mire (shum pak te perdorur) shiten per arsye se memoria e pc eshte shtuar dhe nuk kam vend te lire per ti shrytezuar
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim