RAM DHE KARTE GRAFIKE

Shitet nga: juri 08 Nën 21:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Tiranë
Ram 1GB DDR2 dhe karta grafike 512Mb
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim