Processor AMD VMV160SGR12GM

Shitet nga: Çlirim 14 Tet 16:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Tiranë
Procesor AMD 2.4GHz i pershtatshem per laptop dhe pc per me teper lexoni te dhenat me poshte
Type CPU/Microprocessor
Model number V160
CPU part number VMV160SGR12GM is an OEM/tray microprocessor
Frequency 2400 MHz
Bus speed Dual-channel 533 MHz DDR3 SDRAM Memory controller One 1600 MHz 16-bit HyperTransport link
Size 1.38" x 1.38" / 3.5cm x 3.5cm
Data width 64 bit
The number of cores 1
The number of threads 1
Thermal Design Power 25 W (Wat)
DIFUSED IN GERMANY
MADE IN MALAYSIA
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim