Procesore..RAM.HardDisk

Shitet nga: Xhevi 17 Maj 14:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
RAM DDR2 1GB
RAM DDR2 512MB
HARD DISK 80 GB
HARD DISK 250 GB
PROCESOR INTEL PLENTIUM 2.8 Ghz DUAL CORE
PROCESOR INTEL PLENTIUM 3Ghz
si dhe shume pjese tjera te ndryshme.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim