Pro Bar 3.2 Versioni origjinal + PC me 1 vite ga..

Shitet nga: Eraldo 15 Maj 13:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

30 000 LEK

Komuna: Tiranë
Shitet program Pro Bar 3.1 + Pc me 1 vite garanci
Programi eshte i licensuar dhe i pa perdorur + pc sipas zgjedhjes
Programi perfshin dhe instalinim dhe mesim e programit . Sherbim falas brenda tiranes gjat kohes se garancis
Pc ka cmime te ndryshme sipas kerkese ose shite dhe vetem programi
Per ifrormacin te metejshem kontaktoni ne kete nr 0682097486
Gjithashtu Disponojm dhe proMarket 3.0 dhe proFarmis 3.0 me te njejtin cmim
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim