Printer canon ir 2018

Shitet nga: pal 29 Nën 20:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

30 000 LEK

Komuna: Tiranë
shes nje printer profesional canon ir 2018 qe kryen tre funksione printime,fotokopje dhe skanime ne gjendje te mire .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim