Printer WINCOR NIXDOR shtypes me gjilpere

Shitet nga: PRINTER WINCOR NIXDORF 17 Nën 12:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
+ WINCOR NIXDORF (statement printers) – shtypes ne gjendje shume te mire pune!

ME SHUMICE DHE PAKICE

per ma shume informata duhet te na kontaktoni ne telefonin + 386 49 507 504,
Prishtine, Kosove
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim