Printer Printer tysso

Shitet nga: EliteStore 28 Tet 08:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

85 EUR

Komuna: Tiranë
Tirane, shes Printer Termik tysso 85 Euro


Printeri eshte pothuajse i ri dhe ka 6 muaj garanci.


Cel. : 0692021770
email:elite.store@hotmail.com
Adresa:Komuna e Parisit ,Prane Kristal Center
http://www.panoramio.com/photo/16259771
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim