Printer Bari te ri

Shitet nga: Elite Store 10 Dhj 23:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Tiranë
Super Oferte,

Shes Printer Termik per bare.

Printer jane te rinj dhe shume Cilesore.

Cel. : 0692999998
email:elite.store@hotmail.com
Adresa:Komuna e Parisit ,Prane Kristal Center
http://www.panoramio.com/photo/1625977
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim