Pjese per kompjuter dhe laptop DDR, DDR2 dhe DDR3,

Shitet nga: Genti 14 Nën 00:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Tiranë
Kam disa pjese per kompjuter dhe laptop. Per kompjuter desktop DDR 1Gb 10 EUR, DDR2 1Gb 7 EUR, DDR 3 2Gb 15 eur, DDR3 4Gb 29 eur, hdd 750 Gb 39 eur. Per Laptop DDR2 1Gb 7 eur, DDR2 2Gb 17 eur, DDR3 4Gb 29 eur, HDD 160Gb 22 eur, HDD 250Gb 35 eur, hdd per laptop jane te rinj. Kam edhe pjese te tjera, na kontatoni nese keni interes. Cel 0682121120
.
.
.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim