Pjese per Asus K50IJ tastiere/bateri/dvd writer/..

Shitet nga: Gridi84 20 Nën 13:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Shes pjese per laptop Asus K50IJ.

Keto pjese pershtaten me shume laptope Asus te ngjashem me modelin K50IJ.

Shiten vetem pjeset e listuara ne njoftim.Nuk kam pjese te tjera per kete laptop.

Per dyshime ne lidhje me pershtatjen e cdo pjese me kontaktoni.

Pjeset :


2. Bateri origjinale Asus me rreth 1.5 ore karikim model : A32-F82 +11V/4400mAh,46Wh --> 3.000 Leke

Bateria eshte e pershtatshme me keto modele Asus :

ASUS
f52,F52 SERIES,F52A,F82,F82Q,F83S,K40,K40 Series,K40AB,K40AC,K40AD,K40AE,K40AF,K40C,K40E,K40IJ,K40IN,K50,K50 SERIES,K501J,K50AB-X2A,K50AD,K50AF,K50C,K50I,K50ID,K50IE,K50ij,K50IL,K50IN,K50IP,k51,K51 SERIES,K51Ac,K60 SERIES,K61 SERIES,K61Ic,K6C11,K6C12,K70 SERIES,K70A,K70IC,K70IJ,K70IO,P50 SERIES,P81
SERIES,PRO5D,PRO5E,PRO65,PRO66,PRO79,PRO88,PRO8B,PRO8D,X5C,X5D,X5DA,X5DAB,x5daf,X5DC,X5DI,X5DIJ,SX039c,x5din,X5E,X5E,X5C,X5J,X65,X65,X70 SERIES,X66,X66IC,X70 SERIES,X70A,X70AB,X70AC,X70AD,X70AE,X70AF,x70i,X70IC,X70IJ,X70IL,X70IO,X87,X8A,X8AIJ,X8B,X8D SERIES
...dhe modele te tjere Asus

3. Dvd Writer Sata i pershtatshem me cdo laptop qe monton dvd writer Sata --> 2.000 Leke

4. Karta Wireless Atheros mini PCI-E Card 802.11b/g/n --> 2.000 Leke

Te gjithe pjeset e meposhtme shiten me 1.000 Leke secila :

Fisha e ekranit
Webcam + Mikrofon me fishe
Dc power Jack,fisha e ushqimit/karikimit
Bokset,Speakers Audio
Kopia e menteshave + kopia e tapave te menteshave
Caddy hard disk (pjesa metalike ku montohet hard disku)
Cooler + Fan (fani ka nje elike te thyer)


Fotot jane origjinale te pjeseve.Dallohen qarte tastiera dhe bateria me kodet perkatese.


Kontakte :

E-Mail : gridi_zeneli@yahoo.com

Cel : 069 29 655 18 (Vodafone Club)
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim