PRINTER CANON 190 ME NGJYRA

Shitet nga: ervis 04 Sht 13:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

70 000 LEK

Komuna: Tiranë
SHES PRINTER SKANER FOTOKOPJE CANON I PERDORUR PER PRINTIME BILETASH DHE FOTOKOPJE,NE GJENDJE TE SHKELQYER.E SHES PER ARSYE MBYLLJE AKTIVITETI.CMIMI 70000 LEKE
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim