Nvidia quadro fx 4600

Shitet nga: landi 07 Qer 09:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Tiranë
Nvidia quadro fx 4600, shume e mir ne perdorimin e programeve 2d dhe 3d si autocad,3ds max, Rhinoceros etj. ne gjendje shum te mir, shitet per arsye ndrim kategorie
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim