NETGEAR 150mbps router 120 meter katror

Shitet nga: blerim 19 Jan 19:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-   1 700 LEK

Komuna: Tiranë
shes router 150 mbps wan ka siperfaqje 120m katror aktualisht eshte ne gjendje pune e shes sepse kam 4 cop dhe nuk me hyne ne pune cmimi 17 mije lek i diskutueshem cmimi ne dyqan i ketij routeri eshte 30 mije lek shitet me prove
SHITET NUK NDERROHET
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim