Motherboard

Shitet nga: Kristi Isufaj 06 Qer 15:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Ne qofte se deshironi qe te bleni nje motherboard ne nje cmim shume te lire atehere mos nguroni dhe kontaktoni ne numrin meposhte.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim