Monitor kompjuteri

Shitet nga: Teri 17 Sht 22:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

40 LEK

Komuna: Tiranë
Shes monitor kompjuteri ne gjendje te mir dhe I paster 17 polesh
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim