Matherboard ACER 5732 Z bashke me procesorin in..

Shitet nga: erion 21 Krr 19:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Tiranë
shitet bordi per laptop ACER 5732 Z bashke me ftohes dhe procesorin Intel T4400

bordi eshte ne gjendje pune pasi eshte i testuar dhe punon shum mire.
karta grafike eshte 64 Mb e dedikuar dhe Shared 764 Mb.

shenim:duhen nderrur portat e usb.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim