Kamere Kompjuteri Genius.

Shitet nga: ddd 30 Qer 12:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Tiranë
Shes Kamer Kompjuteri Genius. Eshte ne gjendje shume te mire dhe shume pak e perdorur, Mund te perdoret per videochat,videocall,mund te lidhet edhe me TV me ane te fishave ne foto.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim