Intenso 500GB Memory 2 Move USB 3.0 Wi-Fi 2.5 In..

Shitet nga: Admir 17 Tet 13:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

10 000 LEK

Komuna: Tiranë
Hdd 500 GB, 1 muaj i perdorur. Eshte me wifi dhe mund te lidhesh nepermjet Android ose IOS me app Memory to move. Eshte me bateri te brendshme deri ne 6 ore autonomi.
Capacity: 500 GB
Form factor: 2,5"
Power supply: Super Speed USB port 3.0
Max. reading transfer rate: 85,00 MB/s (570 x)
Max. writing transfer rate: 75,00 MB/s (503 x)
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim