Gainward Nvidia GeForce® GT220 1024MB DDR3 Green..

Shitet nga: Loris 29 Gsh 23:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Product Name : Gainward GeForce® GT220 1024MB DDR3 Green Edition
Barcode : 426018336-1930
GPU : NVIDIA GeForce® GT220
GPU Clockspeed : 550 MHz
Memory : 1024 MB DDR3 (128 bits)
Memory Clockspeed : 535 MHz
Pixels per clock (peak) : N/A
Bandwidth : 17.12 GB/s
Ramdac : 400 MHz
Bus : PCI-Express 2.0
Cooling : One-Slot Cooler
Video-Features : HDMI
Connectivity : DVI + VGA
Other features: Nvidia CUDA cores technology, Nvidia Full HD

Karte pak e perdorur e pershtatshme per low-profile gaming, suporton Full HD. Green Edition punon qete dhe duron temperatura deri ne 120 grade.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim