Fotokopje toshiba e-studio 655 (A3,A4)

Shitet nga: Geni 24 Nën 23:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet fotokopje toshiba e-studio 655 ne gjendje sh te mire me 800,000 kopje gjithsej pothuajse e re. Opsionet printer, fotokopje, skaner. 65 kopje ne min, dhe realizon 45000-50000 kopje me nje toner boje. Ideale per kancelari, fotokopje librash. Shitet per arsye mosperdorimi. Cmimi i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim