Forthnet 100 mb i ri

Shitet nga: blerim 30 Nën 14:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 500 LEK

Komuna: Tiranë
shitet router dsl 100 MB/s 15 mije lek i pa diskutueshem
routeri eshte i ri i pa vendosur ne pune asnjehere
shitet me prove me lire nuk gjindet se kaq vetem ne magazina
cel 0688276888 si dhe 0665629642
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim