Ekran per Laptop LG dhe CHIMEI 15.4'' LCD TFT WXGA

Shitet nga: Best Computers 10 Tet 18:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

14 EUR   16 EUR

Komuna: Tiranë
Ekran per laptop 15.4 Inch LCD TFT WXGA LG LP154WX5(TL)(A1)

http://www.panelook.com/LP154WX5-TLA1_LG%20Display_15.4_LCM…

Cmimi: 2.500 Leke (Inverter origjinal i ekranit 500 Leke)


Ekran per laptop 15.4 Inch LCD TFT WXGA CHIMEI N154I1-LOC

http://www.lcdsolar.com/Pr…/LCDDetail.aspx/N154I1-LOC/21342…

Cmimi: 2.000 Leke
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim