Date 01.09.2014 hapet ANDA-PC-STORE

Shitet nga: anda-pc-store 18 Krr 20:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
pershendetje . diten e premte date 01.08.2014 hapet ANDA - PC -STORE . ftojme te gjithe te vini dhe te na vizitoni . ps ( DITEN E INAGURIMIT cmimet do te jene -30 % per fansat e faqes jepini like faqes


https://www.facebook.com/anda.PC.store


qe te perfitoni .
#adresa bulevardi blu . aksi ura insitutit tregu isitutit perballe klinikes dentare turke . cel : 0682008880 . ju mirepresim
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim