Compaq CQ60 per pjese,Ekran,Hd,Ram,Karikues,Dvd,..

Shitet nga: Gridi84 12 Jan 15:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Shes pjese per laptop Compaq CQ60.

Laptopi ishte version Amd socket S1 me webcam dhe mikrofon.

Motherboard dhe bateria nuk jane te disponueshme.

Vetem pjeset e listes me poshte jane te disponueshme.

1. Display LCD (jo LED) 15.6 polsh 1366x768 Wide Glossy ChiMei N156B3-L0B Rev.C1 CCFL (me llampe) (shume i rralle per tu gjetur) --> 8.000 Leke

3. Ram Kingston 2Gb DDR2 800Mhz--> 2.000 Leke + Ram A-Data 1Gb DDR2 800 Mhz--> 1.000 Leke ... 2.500 Leke per te dy modulet

4. Karikues ORIGJINAL HP 65W 18.5V-3.5A model : AD9043-020G (i pershtatshem me shume modele HP dhe COMPAQ,kontaktoni per info)--> 3.000 Leke

5. Dvd Writer Sata me funksion LightScribe i pershtatshem me cdo lloj laptopi qe monton dvd writer sata --> 2.000 Leke

8. Fisha e ekranit qe sherben dhe si fishe per webcam --> 2.000 Leke

9. Inverter ekrani i pershtatshem me shume laptope te ngjashem --> 2.000 Leke

10. Telajo e siperme + Touchpad me fishe + Butonat e touchpadit + Paneli me butonin e ndezjes,butonin wireless me fishe --> 1.500 Leke

11. Telajo e poshtme + Sportelet mbuluese ram,hard disk e karte wireless (nese jeni te interesuar per ndonje pjese specifike kontaktoni per cmimin) --> 1.500 Leke

12. Dc power Jack,fisha e korentit --> 1.500 Leke

13. Cooler + Fan --> 2.000 Leke

14. Bokset,altoparlantet Audio + 2 portat USB djathtas --> 1.000 Leke

15. Karta Wireless Atheros AR5BXB63 PCI-E Card 802.11b/g --> 1.500 Leke

16. Caddy Hard Disk (pjesa metalike qe fiksohet hard disku me vida) --> 1.000 leke

17. Paneli audio per kufje dhe mikrofon me fishe qe lidhet vec ne motherboard --> 1.000 Leke


Kontaktoni per cdo problem ose dyshim ne lidhje me pershtatshmerine e pjeseve.Shume pjese jane te pershtatshme me laptope te ndryshem Compaq dhe HP.

Pjeset shiten me prove.

Foto reale te gjitha pjeseve.Jam i gatshem ti bej foto te detajuara cdo lloj pjese qe ju nevojitet ose keni dyshime.


Kontakte :

E-Mail : gridi_zeneli@yahoo.com

Cel : 069 29 655 18 (Vodafone Club)
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim