CISCO 2600 Series Modular Router

Shitet nga: aromeos 29 Qer 17:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

70 EUR   130 EUR

Komuna: Tiranë
Paisja eshte per marre nga kompani shume e madhe ne Greqi dhe eshte marre ne gjendje pune....kam 4 paisje te tilla plus 3 paisje cisco 3600 series
Per me shume paisje kompjuterike dhe elektronike na vizitoni ne facebook
https://www.facebook.com/ariana.kola.3?fref=nf
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim